5 Ağustos 2013 Pazartesi

My Girlfriend is a Gumiho

Resmini gördüğüm anda bile mutlu oluyorsam demekki gerçekten sevmişim Gumiho'yu.İnsanın içini sıcacık yapan bir kore dizisiyle beraberiz:)Şayet gergin bir dönemden geçiyorsanız sizin neşe kaynağınız olacaktır.
Shin Min Ah ve Lee Seung Ki'nin hikayesi  komedi tufanı. En çok da Lee Seung Ki korkularıyla insanı güldürüyor.

Eee insanın sevgilisi dokuz kuyruklu tilki olursa korkar.Korkusu da komik hallere dönüşür:)"Wo, wo"sözlerini duyar gibiyim:))
Shin Min Ah bu dizide tam bir porselen bebek edasına sahip.
 Abartılı hikayelerden hoşlanmayanlar için arka karakterlerin hikayesi başlarda biraz sıkabilir.Ama Lee Sheung Ki ve Shi Min Ah'ın hikayesi baştan sona sıkmadan ilerleyen sıcacık bir hikaye...
    Üst resimdeki çiftin romantizmi sizi ya gülmekten öldürür ya da nefret edersiniz.İkisinin ortasını bulmanın zor olduğu bir durum var ortada.
Eweet kötü kızımızda geldi.Sinir,uyuz her ne söylerseniz buyrun buraya o kadar ki gıcığım kendisine.
Kötü kız gelirde de kötü adam kalır mı?İçinde bir yerlerde iyi bir insan olacağına inandım hep nedense kızamadım ona.

Unutamayacağınız bir dizi Gumiho.Hatırlayacağınız çok şey olacak bölümlerden.Mesela izlediğim hafta et tüketimim arttı.Shi Min Ah o kadar tatlı yiyordu ki inek etini.Stok patlaması yaptırıyor insana:)
Bir diğeri de kesinlikle Nomu Nomu Nomu dur.İzleyenler beni anlayacaklardır.Aralarında ki oyunun adı kısaca.
   Kore dizisi tutkunlarının atlamaması gereken bir dizi bana göre.Komedi,romantizm çok iyi bir birlikteliğe sahip.Hit dizileriniz arasında yerini alacaktır. 

sema'nın günlüğü Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea